پروژه خندان ۳ واقع در شیان Reviewed by Momizat on . با معرفی سومین پروژه تعاونی مسکن اعضاء و کارکنان سازمان نظام دامپزشکی،  ثبت نام از متقاضيان دریافت این واحدها آغاز شد. به گزارش روابط عمومي و امور بين‌الملل ساز با معرفی سومین پروژه تعاونی مسکن اعضاء و کارکنان سازمان نظام دامپزشکی،  ثبت نام از متقاضيان دریافت این واحدها آغاز شد. به گزارش روابط عمومي و امور بين‌الملل ساز Rating: 0

پروژه خندان ۳ واقع در شیان

با معرفی سومین پروژه تعاونی مسکن اعضاء و کارکنان سازمان نظام دامپزشکی،  ثبت نام از متقاضیان دریافت این واحدها آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران، تعاونی مسکن اعضاء و کارکنان سازمان نظام دامپزشکی پس از واگذاری موفقیت آمیز واحدهای پروژه‌های قبلی و استقبال گسترده اعضاء از آن‌ها، از امروز ثبت نام از متقاضیان سومین پروژه خود را تحت عنوان “خندان ۳” واقع در محله شیان تهران آغاز می‌کند.

بر اساس این گزارش پروژه “خندان ۳” در یک بلوک به نشانی تهران، بزرگراه امام علی (ع) خروجی شیان، خیابان شهید فرشادی، نبش کوچه سرو، ساختمان خندان ۳ که توسط شرکت خدمات مهندسی و شهرسازی علوی وابسته به بنیاد مستضعفان در ۷ واحد ساخته و با شرایط ۴۰% نقد و مابقی در اقساط ۲۴ ماهه بدون اخذ کارمزد آماده واگذاری است.

کلیه اعضای محترم سازمان نظام دامپزشکی می‌توانند برای هماهنگی جهت بازدید از پروژه و کسب اطلاعات تکمیلی با شماره‌ تلفن همراه ۰۹۱۲۱۸۳۷۲۷۸ تماس بگیرند، همچنین اولویت واگذاری با کسانی است که در اسرع وقت نسبت به انجام فرآیند ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند.

شایان ذکر است شرکت تعاونی مسکن اعضاء و کارکنان سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران با هدف تأمین مسکن اعضای خانواده بزرگ دامپزشکی در کشور همزمان با عید سعید غدیر خم و در آستانه ۱۴ مهرماه روز ملی دامپزشکی فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نمود.

در جدول ذیل اطلاعات مربوط به واحدهای پروژه مسکونی “خندان ۳ ” را ملاحظه می‌فرمائید.

پروژه خندان ۳

ردیف

طبقه

موقعیت

زیربنا

تعداد پارکینگ

تعداد

 انباری

قیمت کل

توضیحات

۱

دوم

شمالی

۷۷.۳

۱

۱

۳/۶۵۰/۰۰۰/۰۰۰

۲

جنوبی

۹۰.۵

۱

۱

۴/۴۱۰/۰۰۰/۰۰۰

انباری داخل واحد می‌باشد

۳

غربی

۷۸.۷۵

۱

۱

۳/۸۴۵/۰۰۰/۰۰۰

۴

سوم

شمالی

۷۷.۳

۱

۱

۳/۷۱۰/۰۰۰/۰۰۰

۵

غربی

۷۸.۷۵

۱

۱

۳/۹۵۰/۰۰۰/۰۰۰

۶

پنجم

شمالی

۷۷.۳

۱

۱

۳/۹۱۰/۰۰۰/۰۰۰

۷

غربی

۷۸.۷۵

۱

۱

۴/۰۵۰/۰۰۰/۰۰۰

۸

پارکینگ مازاد

۲

۴۰۰/۰۰۰/۰۰۰

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAM_0922.JPG

SAM_0920.JPG

SAM_0915.JPG

SAM_0889.JPG

SAM_0885.JPG

SAM_0880.JPG

SAM_0879.JPG

SAM_0878.JPG

image_pdfimage_print

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 6

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا