واگذاری رسمی پروژه سازمان برنامه و بودجه Reviewed by Momizat on . تعدادي از آپارتمان‌هاي مسکوني که با همکاري مشترک تعاوني مسکن سازمان نظام دامپزشکي و شرکت خدمات مهندسي و شهرسازي علوي وابسته به بنياد مستضعفان ساخته شده است، روز تعدادي از آپارتمان‌هاي مسکوني که با همکاري مشترک تعاوني مسکن سازمان نظام دامپزشکي و شرکت خدمات مهندسي و شهرسازي علوي وابسته به بنياد مستضعفان ساخته شده است، روز Rating: 0

واگذاری رسمی پروژه سازمان برنامه و بودجه

تعدادی از آپارتمان‌های مسکونی که با همکاری مشترک تعاونی مسکن سازمان نظام دامپزشکی و شرکت خدمات مهندسی و شهرسازی علوی وابسته به بنیاد مستضعفان ساخته شده است، روز سه شنبه ۲۳ آذرماه در بلوار فردوس در غرب تهران تحویل متقاضیان شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران در این مراسم که با حضور مسئولان ارشد سازمان نظام دامپزشکی و شرکت خدمات مهندسی و شهرسازی علوی وابسته به بنیاد مستضعفان در محل واگذاری آپارتمان‌ها در خیابان سازمان برنامه برگزار شد، دکتر رامین سلامتی عضو هیات مدیره تعاونی مسکن و خزانه دار سازمان نظام دامپزشکی گزارشی از روند تشکیل این تعاونیمسکن ارائه داد و اظهار داشت؛ متأسفانه نگاه مردم به تعاونی‌های مسکن در سال‌های اخیر به دلیل تأخیر زیاد آن‌ها در عمل به تعهدات خود در قبال واحدهای مسکونی تا حدود زیادی مخدوش شده است.

بدیهی است تغییر و اصلاح این وضعیت مستلزم اقدامات سازمان یافته در مسیر احیای اعتماد عمومی می‌باشد که در این میان تغییرات مدیریتی در بنیاد مستضعفان و تفکرات جامع نگرانه‌ی آقای دکتر صفری، رئیس سازمان سازمان نظام دامپزشکی در حمایت از برنامه‌های تعاونی مسکن این سازمان برای تأمین نیازهای رفاهی اعضائ، بستر مناسبس را برای همکاری‌ها بین این دو نهاد فراهم کرد.

در این راستا جلسات متعددی بین مسئولان سازمان نظام دامپزشکی از جمله آقای دکتر طاهری، مدیرعامل صندوق تعاون و رفاه و اعضای هیات مدیره تعاونی مسکن برگزار نمودشد و نهایتأ پس از اخذ مجوزهای لازم، توافقنامه ای میان شرکت شهرسازی علوی و شرکت تعاونی مسکن سازمان نظام دامپزشکی منعقد گردید.

در اولین گام از اجرای این توافقنامه ۵۱ واحد مسکونی با هزینه بیش از ۲۴۱ میلیارد ریال از شرکت سرمایه گذاری علوی خریداری و در اختیار اعضای تعاونی مسکن سازمان نظام دامپزشکی قرار گرفت.

در ادامه مراسم دکتر صفری رئیس سازمان نظام دامپزشکی ضمن تقدیر از اقدامات بعمل آمده تأکید کرد: سرمایه گذاری مشترک سازمان نظام دامپزشکی و شرکت خدمات مهندسی و شهر سازی علوی در این پروژه ساختمانی قطعا یک نقطه شروع برای مشارکت در ساخت و واگذاری تعداد بسیار بیشتری از واحد های مسکونی برای اعضای محترم سازمان نظام دامپزشکی در تهران و شهرستان ها خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد بر اساس توافقات اولیه ای مقرر گردید در سایر استان ها همانند مازندران و خراسان  نیز این پروژه‌ها به مورد اجرا گذاشته شود و امیدواریم بتوانیم از این طریق گام هایی را در مسیر تامین رفاه اعضای محترم نظام و توسعه صمیمیت و همبستگی و اعتماد جمعی در بین خانواده بزرگ دامپزشکی برداریم.

مهندس مویدی معاون فروش شرکت خدمات مهندسی و شهرسازی علوی نیز در این مراسم ضمن ابراز خوشحالی از مشارکت بنیاد مستضعفان در پروژه‌های رفاهی سازمان نظام دامپزشکی تاکید کرد؛اینگونه همکاری‌ها در صورت توسعه می‌تواند یکی از راهکارهای مؤثر در مسیر شکستن رکود حاکم بر بازار مسکن باشد.

 وی خاطر نشان کرد؛ شرکت خدمات مهندسی و شهرسازی علوی و صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام دامپزشکی بطور مستمر گسترش پیدا خواهد کرد و در آینده شاهد افتتاح پروژه‌های جدید در تأمین رفاه اعضای سازمان نظام دامپزشکی در تهران و شهرستان‌ها خواهیم بود.

دکتر میر مهدی طاهری مدیر عامل صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام دامپزشکی ضمن تشریح بخشی از برنامه‌های تدارک دیده شده از سوی این صندوق برای تأمین رفاه اعضای سازمان تاکید کرد: تأمین و واگذاری آپارتمان به صورت نقد و اقساط برای متقاضیان با همکاری صادقانه و مساعدت همه جانبه ریاست محترم سازمان و دست اندرکاران صندوق تعاون و رفاه و هیأت مدیره تعاونی مسکن امکان پذیر شده است.

وی گفت؛ فعالیت‌های صندوق تعاون و رفاه فقط به تأمین مسکن محدود نمی‌شود و در ماه‌های اخیر اقدامات گسترده‌ای را در زمینه اخذ تسهیلات بانکی و تأمین بیمه و …. برای همکاران به انجام رسانده‌ایم که به امید خداوند متعال بزودی شاهد شکوفایی اقدامات این صندوق خواهیم بود.    

وی تأکید کرد: صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام دامپزشکی برنامه ریزیهایی را با همکاری دلسوزانه و مشارکت فعال اعضای هیأت مدیره برای تأمین نیازهای رفاهی اعضای محترم سازمان تدارک دیده است که در مورد این اقدامات و نتایج آن در زمان مناسب اطلاع رسانی خواهد شد.

image_pdfimage_print

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 6

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا