پیام هیئت مدیره صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران Reviewed by Momizat on . همکاران گرامی و اعضای محترم سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران تقارن عید سعید غدیر خم، عید ولایت مولی امیرالمونین حضرت علی (ع) با گرامیداشت هفته دامپزشکی همکاران گرامی و اعضای محترم سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران تقارن عید سعید غدیر خم، عید ولایت مولی امیرالمونین حضرت علی (ع) با گرامیداشت هفته دامپزشکی Rating: 0

پیام هیئت مدیره صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران

همکاران گرامی و اعضای محترم سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران تقارن عید سعید غدیر خم، عید ولایت مولی امیرالمونین حضرت علی (ع) با گرامیداشت هفته دامپزشکی را به فال نیک میگیریم و تبریکات قلبی و صمیمانه خویش را در این روزهای پر برکت تقدیم شما عزیزان می کنیم.
صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام دامپزشکی فرصت را غنیمت شمرده و به اطلاع اعضای محترم می‌رساند این صندوق با استعانت از الطاف خداوند متعال و با کسب مشورت‌های کارشناسی و انجام نظر سنجی های مختلف در مورد نیازهای اعضای سازمان نظام دامپزشکی برنامه‌ریزیهای لازم را برای تأمین بخشی از نیازهای رفاهی و خدماتی اعضای نظام از جمله در عرصه مهم مسکن تدارک دیده است.
در همین راستا به زودی اطلاعیه‌های مرتبط با چگونگی واگذاری تعداد محدودی آپارتمان مسکونی در تهران و کرج منتشر و از طریق وب‌سایت شرکت تعاونی مسکن کارکنان و اعضای سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران به اطلاع همکاران خواهد رسید.
امید است انشاالله همکاران با ارائه نظرات ارزنده خود مارا در تداوم و توسعه اینگونه خدمات یاری رسانده سلامت, عزت و توفیقات همه عزیزان را درسایه ولایت مولی امیرالمونین حضرت علی (ع) از درگاه احدیت مسئول می نماییم.

هیئت مدیره صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران

image_pdfimage_print

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 9

دیدگاه (1)

 • علی جلیل وند

  با سلام
  ضمن تشکر از زحمات بی دریغ کارکنان و پرسنل سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران قیمت ها بسیار مناسب بوده و واحد های خیلی مناسبی در اختیار اعضای سازمان در جهت رفع مشکلات مسکن قرار گرفته با توجه به غنی بودن اعضای سازمان خواهشمند است ترنیبی اتخاذ فرمایید تا در مناطق شمالی و واحدهای با متراژ بالاتر در اختیار اعضا قرار داده شود
  با تشکر مجدد
  دکتر علی جلیل وند

  پاسخ

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا