سخن آغازین Reviewed by Momizat on . امروزه تأمین مسکن یکی از مهمترین انتظارات اعضای محترم سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران است و فراهم بودن آن موجب برطرف شدن بخش عمده‌ای از دغدغه‌های این ق امروزه تأمین مسکن یکی از مهمترین انتظارات اعضای محترم سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران است و فراهم بودن آن موجب برطرف شدن بخش عمده‌ای از دغدغه‌های این ق Rating: 0

سخن آغازین

امروزه تأمین مسکن یکی از مهمترین انتظارات اعضای محترم سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران است و فراهم بودن آن موجب برطرف شدن بخش عمده‌ای از دغدغه‌های این قشر فرهیخته و مظلوم خواهد شد.
قطعاً حل این معضل بزرگ نیازمند عزمی بزرگ، گردهم آمدن و دست دردست هم نهادن تمامی همکاران و دوستان عزیز و گرانقدر خانواده بزرگ دامپزشکی در کشور می‌باشد. به همین منظور با دستور ریاست محترم سازمان جهت حل این معضل گروهی مسئول پیگیری این مهم گردیدند تا این سازمان به عنوان بزرگترین تشکل صنفی دامپزشکی کشور، نسبت به تأسیس یک شرکت تعاونی مسکن برای پرکردن خلاء مذکور میان اعضاء و کارکنان مبادرت نمایند.
با توجه به هزینه‌های ساخت مسکن و تهیه زمین و نیز شرایط موجود و رکود حاکم بر بازار مسکن این سازمان به جای درگیر شدن در امر ساخت و ساز بنا را بر استفاده از روابط و پتانسیل‌های سازمان جهت اخذ امکانات در بخش‌های دولتی و نهادها و سایر سازمان‌های مرتبط و اخذ تخفیفات از آن‌ها با توجه به رکود بازار گذاشت.
براین اساس با تشکیل اولین مجمع عمومی و تصویب اساسنامه و انتخاب هیأت رئیسه شرکت تعاونی مسکن اهتمام نموده و عملاً آغاز فعالیت رسمی آن‌را پس از طی تشریفات قانونی از تاریخ برای واگذاری خدمات مطلوب به کلیه همکاران واجد شرایط خود اعلام نمودند.
حال در آستانه فرا رسیدن ۱۴ مهر ماه روز ملی دامپزشکی و به یمن و برکت اعیاد قربان و غدیر خم وبسایت شرکت تعاونی مسکن کارکنان و اعضای سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران را که شامل معرفی پروژه‌های تکمیل شده و آماده واگذاری را راه‌اندازی کرد که در واقع پل ارتباطی بین اعضای محترم و این شرکت می‌باشد و در آینده نیز سایر خدمات و پروژه‌ها از طریق همین وب‌سایت و همچنین پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران به همکاران اعلام و معرفی می‌گردد.
اینجانب به نمایندگی از طرف اعضای محترم هیئت مدیره صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا و شرکت تعاونی مسکن اعضاء و کارکنان این صندوق، فرصت را مغتنم شمرده و بر عهدی که در راستای تأمین مسکن این قشر خدوم با شما بسته‌‍‌ایم تأکید می‌نمایم.
امیدوارم که مجموعه تلاش کارکنان این شرکت که با راهنمایی و همکاری شما عزیزان قطعاً بهینه خواهد شد، درخور شأن خانواده بزرگ دامپزشکی کشور باشد.
دکتر رامین سلامتی
خزانه‌دار سازمان و عضو هیأت مدیره صندوق تعاون و رفاه

image_pdfimage_print

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 9

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا